Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Create
ast: Crear
