Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Create
bg: Създаване
