Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট
