Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Manage
ca: Gestiona

en: Create
ca: Crea

en: Clone
ca: Clona

en: Webform
ca: Formulari web

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: No Components, add a component below.
ca: No hi ha cap component, afegiu-ne un a continuació.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
ca: La clau de camp %field_key no és vàlida. Si us plau, inclogui només caràcters alfanumèrics en minúscules i guions baixos.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
ca: La clau de camp %field_key ja està sent utilitzada pel camp amb l'etiqueta %existing_field. Si us plau utilitza una clau única.

en: New component name
ca: Nom del nou component

en: The component positions and mandatory values have been updated.
ca: La posició dels components i els valors d'obligatori s'han actualitzat.

en: Component %name cloned.
ca: S'ha clonat el component %name.

en: Component %name updated.
ca: S'ha actualitzat el component %name.

en: New component %name added.
ca: S'ha afegit el nou component %name.

en: Delete the %name fieldset?
ca: Suprimir el conjunt de camps %name?

en: Delete the %name component?
ca: Suprimir el component %name?

en: Component %name deleted.
ca: S'ha suprimit el component %name.

en: Form key
ca: Identificador de formulari

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ca: El nom s'utilitza a les URLs de les imatges generades. Utilitzeu només caràcters alfanumèrics en minúscula, guions baixos (_) i guionets(-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ca: Useu només caràcters alfanumèrics en minúscules, guions baixos (_) i guions (-) pels noms d'estils.

en: The component positions and required values have been updated.
ca: Les posicions dels components i valors obligatoris s'han actualitzat.
