Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Manage
et: Halda

en: Components
et: Komponendid

en: Create
et: Loo

en: Clone
et: Klooni

en: webform
et: veebivorm

en: Webform
et: Veebivorm

en: Mandatory
et: Nõutav

en: New component name
et: Uue komponendi nimi
