Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Create
eu: Sortu

en: Clone
eu: Klonatu

en: New component name
eu: Osagai berriaren izena
