Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Components
fi: Komponentit

en: Create
fi: Luo

en: Clone
fi: Kloonaa

en: webform
fi: verkkolomake

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: No Components, add a component below.
fi: Ei komponentteja, lisää uusi komponentti alla

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
fi: Kenttäavain %field_key on väärässä muodossa. Käytä vain pieni kirjaimia sekä alaviivoja.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
fi: Kenttäavain %field_key on jo käytössä %existing_field -kentällä. Käytä toista avain.

en: New component name
fi: Uuden komponentin nimi

en: The component positions and mandatory values have been updated.
fi: Komponenttien järjestys ja pakolliset arvot on päivitetty.

en: Component %name cloned.
fi: %name -komponentti kloonattu.

en: Component %name updated.
fi: %name -komponentti päivitetty.

en: New component %name added.
fi: Uusi komponetti %name lisätty.

en: Delete the %name fieldset?
fi: Poista kenttäryhmä %name?

en: Delete the %name component?
fi: Poistetaanko %name komponentti?

en: Component %name deleted.
fi: Komponentti %name on poistettu.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
fi: Nimeä käytetään luotujen kuvien osoitteissa. Käytä nimissä ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä, väliviivoja (-) ja alaviivoja (_).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fi: Käytä tyylien nimissä ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä, väliviivoja (-) ja alaviivoja (_).

en: The component positions and required values have been updated.
fi: Komponenttien sijainnit ja pakolliset arvot on päivitetty.
