Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Create
hr: Stvori

en: Clone
hr: Kloniraj

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
hr: Naziv će biti korišten unutar URL-ova za stvorene slike. Unosite samo mala slova, brojeve, donje (_) i srednje (-) crtice.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
hr: Koristite samo mala slova i znamenka, donje crtice (_), i crtice (-) za nazive stilova.
