Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Components
hu: Összetevők

en: Create
hu: Létrehozás

en: Clone
hu: Klónozás

en: webform
hu: űrlap

en: Webform
hu: Űrlap

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: No Components, add a component below.
hu: Nincsenek hozzáadott összetevők.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
hu: Az alábbi mezőkulcs nem megfelelő: %field_key. A mezőkulcsok csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhatnak.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
hu: A %field_key kulcsmező már létezik (%existing_field mező használja). Egyedi azonosítót kell megadni.

en: New component name
hu: Új összetevő neve

en: The component positions and mandatory values have been updated.
hu: Az összetevők sorrendje és szükségességük állapota frissítve lett.

en: Component %name cloned.
hu: %name összetevő klónozása megtörtént.

en: Component %name updated.
hu: %name összetevő frissítése megtörtént.

en: New component %name added.
hu: %name néven az új összetevő hozzáadása megtörtént.

en: Delete the %name fieldset?
hu: %name mezőcsoport biztosan törölhető?

en: Delete the %name component?
hu: %name összetevő biztosan törölhető?

en: Component %name deleted.
hu: %name összetevő törlése megtörtént.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
hu: A megadott név az előállított képek webcímében szerepel, emiatt csak kisbetűt, számot, alulvonást (_) és kötőjelet (-) tartalmazhat.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
hu: Csak kisbetű, szám, aláhúzás (_) és kötőjel (-) használható a stílus nevében.

en: The component positions and required values have been updated.
hu: Az összetevők elhelyezése és kötelező értékeik frissítve.
