Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Create
hy: Ստեղծել
