Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Manage
is: Stjórnun

en: Components
is: Íhlutir

en: Create
is: Stofna

en: Clone
is: Klóna
