Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Create
jv: Gawé

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
jv: Jenenge digunakna nang URL kanggo ngasilaké gambar. Gunakna namung karakter huruf cilik, angka, garis ngisor (_), lan tandha hubung (-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
jv: Kula suwun namung nggunakaké karakter huruf cilik, angka, garis ngisor (_), lan tandha hubung (-).
