Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Create
kk: Қосу
