Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Components
lt: Komponentai

en: Create
lt: Kurti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: webform
lt: webforma

en: Webform
lt: Web forma

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
lt: Pavadinimas bus naudojamas sugeneruotų paveikslėlių URL. Naudokite tik mažąsias raides ir skaičius, pabraukimus (_), ir brūkšnius (-).
