Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Components
lv: Komponentes

en: Create
lv: Izveidot

en: Clone
lv: Klonēt

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa

en: Webform
lv: Webforma

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums

en: Component %name deleted.
lv: Komponents %name dzēsts.
