Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Manage
mr: व्यवस्थापन
