Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Create
nn: Lag
