Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
