Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Manage
ro: Administrați

en: Create
ro: Crează

en: Clone
ro: Clonare

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ro: Acest nume este folosit în URL pentru imaginile generate. Folosiți doar caractere alfanumerice minuscule, linii de subliniere (_) și cratime (-).
