Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
