Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev
