Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: Create
sq: Krijo
