Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање
