Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Manage
sv: Hantera

en: Components
sv: Komponenter

en: Create
sv: Skapa

en: Clone
sv: Klona

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: No Components, add a component below.
sv: Inga komponenter, lägg till en komponent nedan.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
sv: Fältnyckeln %field_key är ogiltig. Använd bara små bokstäver, siffror och understreck.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
sv: Fältnyckeln %field_key används redan av fältet med etiketten %existing_field. Använd en unik nyckel.

en: New component name
sv: Namn på ny komponent

en: The component positions and mandatory values have been updated.
sv: Komponenternas position och obligatoriskt-status har uppdaterats.

en: Component %name cloned.
sv: Komponenten %name har klonats.

en: Component %name updated.
sv: Komponenten %name har uppdaterats.

en: New component %name added.
sv: Den nya komponenten %name skapades.

en: Delete the %name fieldset?
sv: Radera fältgruppen %name?

en: Delete the %name component?
sv: Radera komponenten %name?

en: Component %name deleted.
sv: Komponenten %name raderades.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
sv: Namnet används i URL:er för genererade bilder. Använd enbart gemena alfanumeriska tecken, understreck (_) och bindestreck (-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
sv: Var vänlig använd enbart gemena alfanumeriska tecken, understreck (_) och och bindestreck (-) för namn på stilar.
