Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Clone
ta: போலிகை
