Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان
