Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Library
af: Biblioteek
