Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
