Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: here
ar: هنا

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
