Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar
