Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: here
bg: Тук

en: Full content
bg: Пълно съдържание
