Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
