Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj
