Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: here
ca: aquí

en: Webform
ca: Formulari web

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Library
ca: Biblioteca

en: Full content
ca: Contingut sencer
