Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Webform
cy: Ffurf gwe
