Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: here
da: her

en: Webform
da: Webformular

en: Library
da: Bibliotek

en: Full content
da: Fuldt indhold
