Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: Type
de: Typ

en: Save
de: Speichern

en: here
de: hier

en: Webform
de: Webformular

en: Bundle
de: Subtyp

en: Library
de: Bibliothek

en: Full content
de: Vollständiger Inhalt
