Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: here
el: εδώ

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
