Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: here
es: aquí

en: Bundle
es: Paquete

en: Library
es: Librería

en: Full content
es: Contenido completo
