Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: here
et: siin

en: Webform
et: Veebivorm

en: Bundle
et: kogum

en: Full content
et: Kogu sisu
