Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: here
eu: hemen

en: Full content
eu: Eduki osoa
