Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: here
fa: اینجا

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Bundle
fa: بسته

en: Full content
fa: محتوای کامل
