Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: here
fi: täällä

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Bundle
fi: Paketti

en: Library
fi: Kirjasto

en: Full content
fi: Koko sisältö
