Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan
