Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: here
fr: ici

en: Bundle
fr: Type

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Full content
fr: Contenu complet
