Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: here
gl: aquí

en: Webform
gl: Formulario web

en: Bundle
gl: Paquete

en: Full content
gl: Contido completo
