Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Bundle
gu: બંડલ
