Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Bundle
he: חבילה

en: Library
he: ספריה

en: Full content
he: תוכן מלא
