Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: here
hr: ovdje

en: Full content
hr: Puni sadržaj
