Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: here
hu: ide

en: Webform
hu: Űrlap

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Library
hu: Könyvtár

en: Full content
hu: Teljes tartalom
